#kosovo Instagram photos and videos

Advertisement
Skom pas koh me postu ma heret #tb #kosovo #summer #wedding #love
0

Skom pas koh me postu ma heret #tb #kosovo #summer #wedding #love

Advertisement
Advertisement
Shume vetë hynë ne jetën tënde, por shume pak prej tyre lene gjurmë në zemrën tënde. ️ #albanian #boss #hookah #zemer #instalife #follow #picoftheday #king #instagood #love #kosovo #influencer #fitness #lifestyle #streetstyle
0

Shume vetë hynë ne jetën tënde, por shume pak prej tyre lene gjurmë në zemrën tënde. ️ #albanian #boss #hookah #zemer #instalife #follow #picoftheday #king #instagood #love #kosovo #influencer #fitness #lifestyle #streetstyle

️
-
@funny.obir #funnyobir
3

️ - @funny.obir #funnyobir

ТВ Мост је 15.08. испратила нашу децу са Косова и Метохије на летовање у Котор

#ansambl_venac #venac #srbija #gracanica #kosovo #kosovoimetohija #ministarstvokultureiinformisanja #pravoslavnacrkva #mitropolijacrnogorskoprimorska #tradicional #love #ljubav #leto #summer
0

ТВ Мост је 15.08. испратила нашу децу са Косова и Метохије на летовање у Котор #ansambl_venac #venac #srbija #gracanica #kosovo #kosovoimetohija #ministarstvokultureiinformisanja #pravoslavnacrkva #mitropolijacrnogorskoprimorska #tradicional #love #

Beautiful Bridge in Prizren 🇽🇰 ⁣⠀⁠
.⁣⠀⁠
.⁣⠀⁠
.⁣⠀⁠
.⁣⠀⁠
.⁣⠀⁠
#philippemsondereggerphotography #kosovo #visitkosova #kosovë #visitkosovo #visitbalkans #adventure #landscapephotography #beautifulearth #travel #wanderlust #follow #instadaily #dailyig #letsgosomewhere #welivetoexplore #discoverearth #amazingplaces #thegreatoutdoors #beautifuldestinations #canonswitzerland #nisiswitzerland #nisifilters #Prizren #thecrossers #newborn #travelmakesyouricher #landscape_specialist #PMSP #bridge
1

Beautiful Bridge in Prizren 🇽🇰 ⁣⠀⁠ .⁣⠀⁠ .⁣⠀⁠ .⁣⠀⁠ .⁣⠀⁠ .⁣⠀⁠ #philippemsondereggerphotography #kosovo #visitkosova #kosovë #visitkosovo #visitbalkans #adventure #landscapephotography #beautifulearth #travel #wanderlust #follow #instadaily #dailyig #le

Señora Dolor says:
Nuk e kujtoj ditën e fundit kur jam ndier e lumtur. Ishte një kohë kur isha njeri, kisha miq e mike, më pëlqente muzika e arti, vallëzimi e filmat. Nuk e di ku mbeti ajo copë e imja aq e lumtur. Nuk e di kuj i'a dhashë, apo ndoshta ma vodhën. Kush jam unë... që kur them emrin tim s'ndjej asgjë. Pse vazhdon e rrahë zemra kur s'ka për kë. Ku mbetën emocionet e mija, që i kërkoj e si gjej askund sikur të ishin nën dhe. E rëndë ish vdekja, kur ende zemra punon. Nuk e dua këtë jetë.
- Znj. Dolor Gusht, 2019
1

Señora Dolor says: Nuk e kujtoj ditën e fundit kur jam ndier e lumtur. Ishte një kohë kur isha njeri, kisha miq e mike, më pëlqente muzika e arti, vallëzimi e filmat. Nuk e di ku mbeti ajo copë e imja aq e lumtur. Nuk e di kuj i'a dhashë, apo ndoshta

1

𝓂𝓎 𝓁𝑜𝓋𝑒 
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#zemer #love #couplegoals #couple #baby #holiday #kosovo #pristina #prishtinacity #gjakova #gjakovacity #albaniancouple
1

𝓂𝓎 𝓁𝑜𝓋𝑒 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #zemer #love #couplegoals #couple #baby #holiday #kosovo #pristina #prishtinacity #gjakova #gjakovacity #albaniancouple

I feel like I wana burn somebodys car down
2

I feel like I wana burn somebodys car down

O Allah, na i fal mëkatet tona!
Amin
1

O Allah, na i fal mëkatet tona! Amin

Antarsohu ne kongresin e shqiptareve ne prishtine 8 maj 2020....#shqiperi #kosovo #dardania #shqiptar #albania #tirana #balkan #albanian #albania🇦🇱 #turkey #tirana #prizren #pristin #peja #gjakova #gjilani #ferizaj #mitrovica #vlora #saranda #albaniangirl #visitalbania #albanianwedding #albanians #history #shqiptart #germany #austria #switzerland #berlin
0

Antarsohu ne kongresin e shqiptareve ne prishtine 8 maj 2020....#shqiperi #kosovo #dardania #shqiptar #albania #tirana #balkan #albanian #albania 🇦🇱 #turkey #tirana #prizren #pristin #peja #gjakova #gjilani #ferizaj #mitrovica #vlora #saranda #albania


🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟪𝓀
𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_
 #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania
0

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙫𝙞𝙙𝙚𝙤 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟪𝓀 𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_ #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #mozzikfans #butrintimeri #daf

“Non ricorderai i passi che hai fatto nel cammino ma le impronte che hai lasciato”
.
.
.
#leskoc #caritasumbriainkosovo #caritas #kfor #kosovo #kline #zlakuqan #solidarietà #casentinosenzafrontiere #amicizia #balcani #family
0

“Non ricorderai i passi che hai fatto nel cammino ma le impronte che hai lasciato” . . . #leskoc #caritasumbriainkosovo #caritas #kfor #kosovo #kline #zlakuqan #solidarietà #casentinosenzafrontiere #amicizia #balcani #family

Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center ne PRIZREN dhe MALISHEVE

#lorikcenter #kosova #kosovo #albania #women #womenfashion #veshje #fashion #prishtina #prizren #dress #fustana #fustanasolemn #2019 #womenswear #love #photography #photooftheday #summer #plussize
0

Te gjithe artikujt e ekspozuar mund ti gjeni ne lokalet e Lorik Center ne PRIZREN dhe MALISHEVE #lorikcenter #kosova #kosovo #albania #women #womenfashion #veshje #fashion #prishtina #prizren #dress #fustana #fustanasolemn #2019 #womenswear #love #p

🤣🤣🤣 FOLLOW @gllupi_shqip & @gllupi_zone ****************************************************************************** *
#gllupi_shqip #gllupi_zone #humor #kosovo #albania #stupcat #schengenvisa #osamire #kafenejajoneofficial_ #ckakashpija #liki #oki #juli #ermalmamaqiofficial #burimademi #tupi #prishtina #prizren #gjakova #gjilan #peja #mitrovica #tirana #durres #sarande #ulcinj #shkup #kosova #shqiperia
1

🤣🤣🤣 FOLLOW @gllupi_shqip & @gllupi_zone ****************************************************************************** * #gllupi_shqip #gllupi_zone #humor #kosovo #albania #stupcat #schengenvisa #osamire #kafenejajoneofficial_ #ckakashpija #liki

#kosovo #peja
0

#kosovo #peja

Follow @selim_shabani for wedding piano .
Nuk ka më bukur se të nisni dasmën tuaj nën tingujt e pianos, që pritja e musafirve dhe prerja e tortes të përcillet me piano!
Mjafton që të pronotoni pianistin @selim_shabani dhe do të mbetni të kënaqur gjithmonë🤵. Poashtu që dita juaj më e bukur e jetës të jetë e veçantë dhe momenti i prerjes së tortes të jetë i paharrueshëm, @selim_shabani do ua mundësoj këtë nën tingujt e bukur të pianos.
Follow @selim_shabani for more! Kosova/Albania/Macedonia
️ +383 45 590 113
*
**
***
****
*****
******
*******
********
#piano #prizren #nuse #kosovar #macedonia #ferizaj #shkup #lipjan #shqipe #podujev #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #gjilan #viti #tradicional #gjilan #shqipe #dimija #albanianwedding #prishtine #nusekosovare #kamenice
0

Follow @selim_shabani for wedding piano . Nuk ka më bukur se të nisni dasmën tuaj nën tingujt e pianos, që pritja e musafirve dhe prerja e tortes të përcillet me piano! Mjafton që të pronotoni pianistin @selim_shabani dhe do të mbetni të kënaqur gjit

Per me shume vizitoni:
www.burimenjerezore.com

#jobs #pune #konkurs #shpallje #workplace #kosovo #vendepune #shqiperia #burimenjerëzoref
0

Per me shume vizitoni: www.burimenjerezore.com #jobs #pune #konkurs #shpallje #workplace #kosovo #vendepune #shqiperia #burimenjerëzoref

Follow: @triodarabuka for wedding drums!
Special DRUM LIGHTS SHOW 🥁🥁
•
ALBANIAN WEDDING PARTY 2019 
•
Bride and Groom Dancing 🥁🇦🇱
•
book your wedding party: +389 (0) 71 332 
387 . ️: +389 (0) 71 332 387
Që dita juaj më e bukur e jetës të jetë e veçantë, rezervoni @triodabaruka që atmosfera e dasmës suaj të jetë e paharruar.
*
**
***
****
*****
******
*******
********
#drums #skopje #nuse #kosovar #macedonia #ferizaj #shkup #bukuri #shqipe #tupana #albanian #nuse #albanianbride #albaniangirl #kosovo #dasmashqiptare #tetove #struge #tradicional #gjilan #shqipe #dimija #albanianwedding #prishtine #nusekosovare #triodarabuka
0

Follow: @triodarabuka for wedding drums! Special DRUM LIGHTS SHOW 🥁🥁 • ALBANIAN WEDDING PARTY 2019 • Bride and Groom Dancing 🥁🇦🇱 • book your wedding party: +389 (0) 71 332 387 . ️: +389 (0) 71 332 387 Që dita juaj më e bukur e jetës të jetë e veçan

-Disa nga gjeneralët Shqipëtarë që ishin pjes e revolucionit arvanitas në vitin 1821.
-Por grekët në ditët e sotme e mohojnë faktin që këta gjeneral ishin me prejardhje Shqiptare, duke i quajtur grek.! #illyrian #dardanian #ilirida #albania #kosovo #macedonia #tirana #prishtina #shkupi #shkodra #prizren #tetova #tuz #janina #gjakova #mitrovica #ferizaj #kumanova #elbasan #vlora #gostivar #manastir #kercova  #medvegja #albaniancause
2

-Disa nga gjeneralët Shqipëtarë që ishin pjes e revolucionit arvanitas në vitin 1821. -Por grekët në ditët e sotme e mohojnë faktin që këta gjeneral ishin me prejardhje Shqiptare, duke i quajtur grek.! #illyrian #dardanian #ilirida #albania #kosovo

Mozzik - Cari i Mahalles
Sa prej juve ju ka marr malli per Old Mozzik ?
1

Mozzik - Cari i Mahalles Sa prej juve ju ka marr malli per Old Mozzik ?

Swipe ️
1

Swipe ️

🇽🇰🇨🇿 1 871 810 people visited tickets' selling web side during first 15 minutes asking for #Kosovo vs #Czechia ticket according to FFK.

Madness
1

🇽🇰🇨🇿 1 871 810 people visited tickets' selling web side during first 15 minutes asking for #kosovo vs #czechia ticket according to FFK. Madness

#kosovo
0

#kosovo

#kavaja #lezhincomics #kosovo #shiprakhanna #vlora #kuksi 🤦‍️
0

#kavaja #lezhincomics #kosovo #shiprakhanna #vlora #kuksi 🤦‍️

Load More